Kontakty

  • kotviště
  • kancelář
Mapa

Loď Šumava

Přístaviště č. 4 u Čechova mostu

Tel: +420 224810030

Tel: +420 224810032

Email: evd@paroplavba.cz

Pro konkrétní nabídky a ceníky nás prosíme kontaktujte telefonicky nebo emailem, na Vaše dotazy odpovíme co nejdříve!

Firemní akce

Loď Šumava

Hledáte zajímavé a netradiční prostředí pro vaši firemní akci? Chcete překvapit něčím novým a přitom mít k dispozici kompletní sevis? Ať už chcete uspořádat jakoukoli akci pro své zaměstnance nebo třeba párty pro obchodní partnery či klienty, pozvání na palubu naší lodi Šumava bude jistě originální.

Pro vaše pohodlí rádi připravíme pestré a čerstvé občerstvení, nealko i alko nápoje, doprovodný program, výzdobu i potřebný personál, který se o vás bude po celou dobu ochotně starat. Stačí nám sdělit své představy a my vám akci prostě ušijeme na míru. Pro zábavu budete vám můžeme zařídit živou nebo reprodukovanou hudbu a prostorný taneční parket. Pokud si budete přát zařadit do programu například celodenní plavbu na Slapy a zpět nebo prohlídku Prahy ze slunné paluby s odborným průvodcem, rádi vám vyhovíme. Nabízíme i jiné speciality, jako například:

  • kameru pro natáčení účastníků akce nebo fotografa
  • barmanskou show, ochutnávky ročníkových vín
  • ohňostroj a hořící logo firmy na pozadí apod.

Uprostřed Vltavy najdete dokonalé soukromí pro rozhovor s vašimi obchodními partnery či klienty a ničím nerušený klid pro  tmelení vašeho kolektivu. Můžete zde kombinovat různé aktivity od těch vzdělávacích a informativních, přes odpočinkové, až po zábavné. Jsme plně přesvědčeni, že vy, vaši zaměstnanci nebo klienti se budete u nás cítit příjemně a odnesete si krom jiného i působivý zážitek z plavby.