Kontakty

  • kotviště
  • kancelář
Mapa

Loď Šumava

Přístaviště č. 4 u Čechova mostu

Tel: +420 224810030

Tel: +420 224810032

Email: evd@paroplavba.cz

Pro konkrétní nabídky a ceníky nás prosíme kontaktujte telefonicky nebo emailem, na Vaše dotazy odpovíme co nejdříve!

Oslavy narozenin

Oslava narozenin

Slavíte narozeniny nebo někdo z vašich přátel či rodiny? Přáli byste si uspořádat originální oslavu a pozvat svého partnera, rodinu, přátele nebo hned všechny najednou? Pak vás jistě nadchne možnost uspořádat narozeninovou oslavu na lodi Šumava.

Nechcete nic připravovat a o nic se starat? Nevadí, nechte to na nás. Pomůžeme vám zařídit velkou bouřlivou oslavu pro početnou skupinu lidí, podobně jako komorní oslavu pro pár přátel, nebo romantický večer ve dvou. U nás najdete vše potřebné. Rádi vám zajistíme slavnostní občerstvení v podobě rautu, grilu, welcome drinku nebo švédských stolů, stejně jako hudbu k tanci nebo jen k poslechu. Splníme i některá vaše náročnější přání, jako například:

  • slavnostní ohňostroj či ohnivou show
  • živou hudbu, DJ, karaoke
  • taneční vystoupení, věštkyni či karikaturistu

Oslavte narozeniny u nás a přesvědčte se sami, že takováto akce bude nezapomenutelným zážitkem pro vás i všechny pozvané. Atmosféru celé akce dokreslí jedinečná scenérie romantricky ozářené Prahy a malebného okolí řeky Vltavy. Pražská panoramata se vám z perspektivy vodní hladiny představí tak, jak je možná dosud neznáte. Můžete se proto těšit na zcela nový pohled na Karlův most, Pražský hrad, Vyšehrad, Národní divadlo nebo třeba Kampu.