Kontakty

  • kotviště
  • kancelář
Mapa

Loď Šumava

Přístaviště č. 4 u Čechova mostu

Tel: +420 224810030

Tel: +420 224810032

Email: evd@paroplavba.cz

Pro konkrétní nabídky a ceníky nás prosíme kontaktujte telefonicky nebo emailem, na Vaše dotazy odpovíme co nejdříve!

Párty na lodi

Párty na lodi

Chcete zažít něco nového, zajímavého a přitom se dobře pobavit? Rádi tancujete nebo si zpíváte a přemýšlíte, kam vyrazit? Pak vám můžeme nabídnout naši párty na lodi Šumava. Můžete si tak skvěle zatancovat, bavit se s přáteli nebo se potkat s novými lidmi.

Připravíme pro vás párty výzdobu od živých květin, přes působivé osvětlení, až po papírové dekorace a balónky dle vašeho přání. Vybírat si budete z pestrého pohoštění v podobě servírovaného menu, švédských stolů či bohaté nabídky alko i nealko nápojů na našem baru. Díky kompletnímu ozvučení lodi uslyšíte hudbu na kterékoli z našich palub nebo v salonku. Hudbu nabízíme živou nebo reprodukovanou. U nás si můžete zazpívat i karaoke. Rádi pro vás zajistíme moderátora nebo DJ. Samotný repertoár je opět jen a jen na vašem výběru:

  • diskotéková hudba 80. a 90. let
  • jazz, swing
  • rock a další

O nejpůsobivější výzdobu se jistě postará sama noční scenérie kolem břehů Vltavy a pohled na nasvícené pražské památky od Karlova mostu, přes Vyšehrad, až po majestátní Pražský hrad a stavby okolo vltavských břehů. Věříme, že na párty uprostřed řeky se skvěle pobavíte, zatancujete si na prostorném parketu a odnesete si od nás skvělý zážitek, který si v životě rádi zopakujete nebo jej doporučíte svým známým a přátelům.