Kontakty

  • kotviště
  • kancelář
Mapa

Loď Šumava

Přístaviště č. 4 u Čechova mostu

Tel: +420 224810030

Tel: +420 224810032

Email: evd@paroplavba.cz

Pro konkrétní nabídky a ceníky nás prosíme kontaktujte telefonicky nebo emailem, na Vaše dotazy odpovíme co nejdříve!

Pronájem lodi

Pronájem lodi

Hledáte romantiku a dobrodružství na lodi? Chcete se stát kapitánem na naší lodi uprostřed zčeřených vod Vltavy? Rádi vám tento sen splníme a vypravíme vás na odvážnou plavbu, kde budete mít vše ve vlastních rukou. Pokud byste raději přenechali řízení plavidla čistě na nás, dáme vám k dispozici našeho zkušeného kapitána.

Co k tomu potřebujete? Stačí si pronajmout naši vyhlídkovou loď Šumava a v naprostém soukromí a pohodlí si užít rodinnou oslavu, párty, firemní akci nebo třeba svatbu. Veškerou přípravu lodi nechte na nás. Zajistíme kompletní občerstvení s možností grilování na slunné palubě, bohatě vybavený bar s vybranými nápoji a samozřejmě zábavný program podle vašeho přání. Představivosti se meze nekladou, celou akci můžete mít například ve stylu:

  • námořní obchodní plavby
  • pirátské lodi
  • hráčského doupěte apod.

S naší lodí se stanete pánem Vltavy a celé plavby. Vydat se můžete na okružní plavbu na Slapy a zpět, na menší pražský okruh nebo si vybrat plavbu s odborným průvodcem. Prahu a památky v okolí řeky uvidíte z hladiny řeky tak, jak jste je doposud neviděli. Věříme, že ať už to bude denní nebo večerní plavba, užijete si ji vy i vaši přátelé, rodina či firemní partneři a budete na ni rádi vzpomínat.